Bolest břicha po alkoholu

Tento jev může mít více příčin, u kocoviny se však bolest břicha po alkoholu může projevit. Zvláště pak, když vám alkohol lidově řečeno „nesedl“ a vyvolal i zvracení.

Váš žaludek je během kocoviny podrážděný, překyselený a organismus dehydratovaný. S bolestí břicha může být také spojena bolest hlavy po alkoholu, nebo nás trápí jedno či druhé. Více co vám pomůže na bolesti hlavy po alkoholu zjistěte zde.

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.

Pokud vám to žaludek dovolí, postupně doplňte tekutiny a najezte se. Jaké potraviny a nápoje zvolit může být velmi individuální, v zásadě se však držte doporučení aby jídlo ani nápoje nebyly kyselé. Více se dozvíte o tom co jíst při kocovině zde.

Chybu neuděláte s poctivým masovým vývarem se zeleninou a těstovinami, nebo s jiným lehce stravitelným jídlem s vysokým obsahem bílkovin a sacharidů. Hodně pijte v průběhu celého dne, běžte na čerstvý vzduch a dopřejte si alespoň jeden krátký spánek během dne pro rychlejší regeneraci.

Pro celkovou úlevu a pomoc tělu při odbourávání alkoholu užijte jednu lahvičku (100ml) alcorythm®. Nezaručujeme však 100% účinnost nápoje, alcorythm® je určen primárně pro preventivní použití před alkoholem. Veškeré informace o alcorythm® a jeho účincích naleznete zde.

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Více o alcorythm®

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny