Bolest hlavy po alkoholu

Za hlavního viníka bolesti hlavy, nevolnosti a dalších příznaků kocoviny můžeme označit acetaldehyd. Ten v těle vzniká při vylučování alkoholu (ethanol) z těla, a tuto přeměnu mají na starost zejména játra. Acetaldehyd má toxické účinky na organismus.

První pomoc při bolestech hlavy po alkoholu bude rychlé doplnění tekutin, vyvážené, lehce stravitelné potraviny a poskytnutí organismu času na regeneraci. Při velkých bolestech hlavy při kocovině můžete užít některý z volně dostupných léků na bolest (iblagin, acylpyrin). Pozor však na zbytkový alkohol, léky nikdy s alkoholem nekombinujte.

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.


Již během konzumace alkoholu myslete na následnou dehydrataci a prokládejte alkohol čistou vodou. Po skončení večírku, ještě před ulehnutím, vypijte velkou sklenici čisté vody, můžete tak předejít bolestem hlavy z důvodu dehydratace.

Pro celkovou úlevu a pomoc tělu při odbourávání alkoholu užijte jednu lahvičku (100ml) alcorythm®. Nezaručujeme však 100% účinnost nápoje, alcorythm® je určen primárně pro preventivní použití před alkoholem. Veškeré informace o alcorythm® a jeho účincích naleznete zde.

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny