Co jíst při kocovině

Jaké potraviny zvolit při kocovině může být velmi individuální, neexistuje jeden platný recept pro všechny. Kocovinu může doprovázet bolest břicha po alkoholu, které je podrážděné a překyselené, vše doprovázeno nechutenstvím cokoliv sníst. Vaše tělo však potřebuje zároveň s tekutinami doplnit živiny, minerály a vše o co pod negativním vlivem konzumace alkoholu přišlo. Držte se jen pravidla aby potraviny a nápoje, které si dáte, nebyly kyselé. Dejte si pořádnou snídani nebo silnou polévku, ta by vám měla udělat dobře vždy.

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.

Máte-li tu možnost dopřejte vašemu rozbouřenému žaludku lety ověřený masový vývar se zeleninou a nudlemi. Na snídani neuděláte chybu s vajíčky ve vaší oblíbené úpravě, ovesnou kaší, ovoce rozmixované v jogurtu nebo vyzkoušejte pečivo s medem a máslem.

Nezapomeňte také na dostatečný přísun tekutin do vašeho dehydratovaného organismu. Dobrý bylinkový čaj s citronem, heřmánkový, mátový či kopřivový, dokáže divy. Člověku také udělá dobře i rajčatová šťáva.

Pro celkovou úlevu a pomoc tělu při odbourávání alkoholu užijte jednu lahvičku (100ml) alcorythm®. Nezaručujeme však 100% účinnost nápoje, alcorythm® je určen primárně pro preventivní použití před alkoholem. Veškeré informace o alcorythm® a jeho účincích naleznete zde.

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Více o alcorythm®

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny