Kocovina

Kocovina - Jak se jí vyhnout a jak ji zvládnout?

A je to tady zase... Hlava třeští, žaludek se kroutí, po celém těle třes a myšlenky na včerejší večírek... tak snad stál alespoň za to!

Jestli patříte i Vy mezi 78% procent dospělé populace, která si alespoň jednou v životě zažila kocovinu po alkoholu, tak víte, jaký negativní vliv může mít kocovina na lidský organismus. Ale nezoufejte! Máme pro Vás řešení, jak se kocovině vyhnout i jak ji zvládnout, pokud už Vás dostihne.

Co je to kocovina? Kocovina je nepříjemný syndrom otravy alkoholem, který může postihnout každého, kdo přežene s konzumací alkoholických nápojů. Způsobuje ji především toxický acetaldehyd, který vzniká jako vedlejší produkt rozkladu etylalkoholu v našem těle. K nevolnosti po požití alkoholu přispívá také dehydratace organismu a pokles hladiny glukózy v krvi.

Symptomy kocoviny jsou dobře známé - malátnost, silné bolesti hlavy, záněty, podráždění a dokonce i pokles libida. Vítejte v kruté realitě po alkoholové noci!

Prevence je nejlepší lék, ale než se dostaneme k tomu, co dělat při kocovině, pojďme se podívat na to, jak se jí vyhnout. Pokud chcete vědět, jak si užít večírek a přitom se vyhnout kocovině, máme pro Vás jeden tip: alcorythm®.

alcorythm® - ochrana zdraví před kocovinou. Co je to alcorythm®? Jedná se o revoluční doplněk stravy, který vám pomůže chránit své zdraví před negativními vlivy konzumace alkoholu na organismus. Jeho patentované složení obsahuje účinné rostlinné extrakty, glukózu a vitamíny skupiny B, které jsou často při konzumaci alkoholu vyplavovány z těla.

Díky alcorythm® budete mít své zdraví pod kontrolou i po večírku. Prevence je totiž nejlepší lék, a proto doporučujeme užívat alcorythm® preventivně před konzumací alkoholu. Vaše tělo vám za to poděkuje.

Zvládněte kocovinu s alcorythm® Pokud jste se bohužel kocovině nevyhnuli a teď se cítíte jako vlak v návalu třesku, nezoufejte! alcorythm® má pro vás také řešení. Pokud užijete alcorythm® po konzumaci alkoholu, pomůže vašemu tělu lépe se s toxiny vypořádat a zmírní nepříjemné příznaky kocoviny.

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.

Časté otázky na téma kocovina

Co dělat při kocovině

Jak předcházet kocovině

Co jíst při kocovině

Bolest břicha po alkoholu

Bolest hlavy po alkoholu

Jak dlouho může trvat kocovina

Podle zprávy Světové zdravotnické organizace (WHO) je konzumace alkoholu jedním z hlavních rizikových faktorů ztráty lidského zdraví.

Jakékoliv, byť sebemenší množství alkoholu je zdraví škodlivé!

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Více o alcorythm®

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny