Jak předcházet kocovině

Víme-li ,že budeme konzumovat alkohol, můžeme se na to připravit a předejít tak kocovině, nebo alespoň tyto negativní vlivy konzumace alkoholu na lidský organismus zmírnit.

Doporučujeme jako ochranu vašeho zdraví a účinnou prevenci kocoviny užít nápoj alcorythm®. Tento inovativní doplněk stravy obsahuje rostlinné extrakty podporující činnost jater. Použití alcorythm® umožňuje snížit negativní dopady konzumace alkoholu a chránit spotřebitele před dlouhodobými účinky konzumace etanolu. 

Jak funguje alcorythm®? Zjisti více zde

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.

Známý a ověřený tip je dobře se najíst, nejlépe jídla s vyšším obsahem tuku, být odpočatý, než začne večírek, oslava nebo jdete jen s kamarády na drink. Zásobte své tělo nealkoholickými tekutinami, které pak doplňujte i v průběhu večera. 

Alkohol se snažte nekombinovat a nemíchat, pravidelně si mezi drinky dejte čistou vodu a snězte něco menšího k jídlu. Doplníte tak tělu rychle mizící živiny, tekutiny a minerály. Těsně před usnutím vypijte velkou sklenici čisté vody, kterou můžete mírně osolit (dodáte tělu potřebné minerály).

A co můžete dělat když už kocovinu máte? Více na téma kocovina zjistíte zde.

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Více o alcorythm®

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny