Časté dotazy

Je alcorythm® lék?

alcorythm® je tekutý doplněk stravy s unikátní recepturou kombinující rostlinné extrakty, vitamíny B a glukózu.

Kdy užívat alcorythm®? 

alcorythm® by měl být konzumován bezprostředně před nebo během konzumace alkoholu. Konzumace produktu následující den po požití alkoholu nezaručuje deklarovaný účinek.

Existují nějaké kontraindikace pro konzumaci alcorythm®?

alcorythm® je přípravek určený ke konzumaci dospělými (nad 18 let), kteří nemají žádné zdravotní kontraindikace pro konzumaci alkoholu.

Zvyšuje konzumace alcorythm® toleranci organismu vůči alkoholu?

Extrakt z Curcuma longa L. rhizome pomáhá udržovat zdravá játra zlepšením metabolismu alkoholu. Přípravek nijak nezvyšuje toleranci organismu k alkoholu.

Jaká je maximální denní dávka alcorythm®?

Obsah 1 lahvičky (100 ml) je doporučená porce ke konzumaci během dne. Tato porce je množstvím nutným k dosažení deklarovaného příznivého účinku a neměla by být překročena kvůli obsahu účinných látek.

Má alcorythm® nějaké prokázané vedlejší účinky?

Podle předpisů platných v naší společnosti nesmí být uváděny na trh žádné nebezpečné potraviny. V případě doplňků stravy zákonné požadavky rovněž stanoví, že nejvyšší přípustné množství vitamínů a dalších látek má zajistit, že běžné používání výrobku v souladu s informacemi uvedenými na označení bude bezpečné pro zdraví a život spotřebitelů. .

Je alcorythm® 100% účinný?

Otrava alkoholem se u každého z nás projevuje jinak. Faktory, které ji určují, nejsou pouze naše fyziologické či genetické dispozice. Příznaky a jejich závažnost závisí také na množství a kvalitě vypitého alkoholu, rychlosti jeho konzumace a míře hydratace organismu. Všechny tyto faktory přispívají ke konečné účinnosti  alcorythm® .

Doporučujeme