Co dělat při kocovině

Odbourávání alkoholu je pro organismus zátěž a je zapotřebí mu v tomto pomoci, aby kocovina trvala co nejkratší dobu.

Vaše tělo je nejspíš po větším množství vypitého alkoholu nejspíše, dehydratované. Po probuzení se tak snažte první doplnit tekutiny ve větším množství. Nejlépe v podobě čisté vody s citrónem, nebo bylinkové čaje (mátový, heřmánkový) oslazený medem. Můžete také zvolit ovocný džus, který je plný vitamínů a fruktózy. V průběhu dne zvyšte svůj pitný režim.

Stáhni si od nás vyzkoušených 5 TOP Tipů Jak nemít kocovinu.

Pokud vám to žaludek dovolí, najezte se. Co jíst při kocovině, si více přiblížíme zde. Nejvíce se však osvědčil pořádný masový vývar se zeleninou, popřípadě pečivo se šunkou a sýrem, vejce, jogurt.

Pohyb na čerstvém vzduchu Vám jedině prospěje. Běžte alespoň na krátkou procházku, nebo si zacvičte. Ze začátku budete muset překonat nechuť, přinutit tělo k pohybu, ale nakonec to váš organismus ocení úlevou.

Spěte. Dejte si alespoň krátkého šlofíka během dne, nebo rovnou dožeňte spánkový deficit po předchozí prohýřené noci. Dáte tak tělu prostor na potřebnou regeneraci.

Při bolestech hlavy a těla, které mohou kocovinu provázet, můžete užít některý z léků na bolest (ibalgin, acylpyrin). Pozor na zbytkový alkohol! Léky se nesmí kombinovat s alkoholem.

Pro celkovou úlevu a pomoc tělu při odbourávání alkoholu užijte jednu lahvičku (100ml) alcorythm®. Nezaručujeme však 100% účinnost nápoje, alcorythm® je určen primárně pro preventivní použití před alkoholem. Veškeré informace o alcorythm® a jeho účincích naleznete zde.

Vyhni se příště kocovině!

S alkoholem se ti bude lépe vyjednávat když se připravíš! alcorythm® a jeho tým ví jak na to a bude tvoji přední linií v boji proti kocovině.

Více o alcorythm®

Vypij to - Bav se - Vzbuď se svěží

alcorythm® = prevence kocoviny